עורכת דין

שירי כשר חיטין

תחום עיסוק

דיני קניין רוחני

עו"ד שירי כשר-חיטין מעניקה שירותי יעוץ, ייצוג משפטי וגישור בתחום דיני הקניין הרוחני. היא מתמחה בייצוג גופים מסחריים וגופים מתחום המדיה במסגרת פעילותם השוטפת ובמסגרת פרויקטים בארץ ובחו"ל. השרות כולל את כל השירותים הנוגעים לנכסי הקניין הרוחני: ניהול משא ומתן בעסקאות, ייצוג בפני ערכאות משפטיות ורישום זכויות. פן נוסף בו מתמחה עו"ד כשר-חיטין הוא ליווי משפטי בתחום הגנת הפרטיות והזכויות במאגרי מידע.

בתחום המדיה, מלווה עו"ד כשר-חיטין גופים ויוצרים מעולמות הטלוויזיה, הקולנוע, המוזיקה והרדיו. כיועצת חיצונית ופנימית לגופי שידור, חברות הפקה ויוצרים, צברה עו"ד כשר-חיטין ניסיון רב בניהול משא ומתן להסכמים בין כל השחקנים בתחום: משדרים, מפיקים, מפיצים ויוצרים. תחום נוסף בו היא מתמחה הוא עריכת הסכמי הפצה בינלאומיים ואופציות לפורמטים טלוויזיוניים עבור בעלי פורמטים וגופי הפקה, הפצה ושידור. בתחום הקולנוע מלווה עו"ד כשר-חיטין חברות הפקה ויוצרים במסגרת הפקות משותפות (קו פרודוקציות) מקומיות ובינלאומיות ורכישת זכויות לעיבוד ספרים לקולנוע.

 

גישור מסחרי

עו"ד שירי כשר-חיטין מעניקה שירותי גישור מסחרי לחברות ולארגונים. במסגרת זו, מטפלת עו"ד כשר-חיטין בכל הסכסוכים הנוגעים להפרות הסכמים בין גופים מסחריים שונים לבין עצמם ובינם לבין גורמים פרטיים, וכן במקרים של הפרת זכויות בתחום הקניין הרוחני.

ניסיונה העשיר של עו"ד כשר-חיטין בתחום המסחרי מאפשר מסגרת דיון מקצועית ועניינית. הכרותה המעמיקה עם העולם העסקי מאפשרת לנווט את הדיון לעבר גיבוש של הסכמות ברורות ומדויקות, המשקללות את כל הגורמים האנושיים והמקצועיים. 

 

תהליך הגישור מתמקד בליבון סכסוכים, באמצעות יצירת ערוץ הידברות. זהו תהליך המאפשר לשני הצדדים להשמיע את נקודת מבטם ביחס לסכסוך, השתלשלותו ונסיבותיו. סודיות התהליך מאפשרת לשני הצדדים להציג את עמדתם בחופשיות ובכנות. הצגת העמדה במלואה והמפגש הבלתי אמצעי עם עמדת הצד השני מניחה, במקרים רבים, את המסד להידברות לקראת סיום הסכסוך ביעילות ולשביעות רצון הצדדים.

 

 
 

17.11.20 קניין רוחני ובינה מלאכותית, מחוז מרכז של לשכת עורכי הדין; 

21.2.19 שולחן עגול: "זה יוצר יצירות!" על קניין רוחני ובינה מלאכותית, אוניברסיטת ת"א ו-AIPPI ישראל;

9.1.19  ניהול נכסי יזמות באמצעות  סודות מסחריים, זכויות יוצרים וסימני מסחר, הפקולטה להנדסת תעשיה וניהול, הטכניון;  

12.6.17  – הרצאה מקוונת בנושא גישור בישראל בפורום בינלאומי (INTA) אודות גישור בישראל (באנגלית);

11.1.17  – חוזה האדריכל וקניינו הרוחני – פקולטה לארכיטקטורה, הטכניון, חיפה;

1.6.16  – חוזה האדריכל וקניינו הרוחני – פקולטה לארכיטקטורה, הטכניון, חיפה;

16.5.16  – פאנל בנושא "אוכל כיצירה" – הפקולטה למשפטים, אוניברסיטת תל אביב;

23.12.15  – חוזה האדריכל וקניינו הרוחני – הפקולטה לארכיטקטורה, הטכניון, חיפה;

23.12.13  – זכויות יוצרים של אדריכלים – בית הספר לאדריכלות באוניברסיטת תל אביב;

6.12.13  – יתרון תחרותי באמצעות קניין רוחני, ביה"ס למנהל עסקים, המכללה למינהל;

27.11.13  – יתרון תחרותי באמצעות קניין רוחני, ביה"ס למנהל עסקים, האוניברסיטה העברית, ירושלים;

21.5.13  – יתרון תחרותי באמצעות קניין רוחני, ביה"ס למנהל עסקים, האוניברסיטה העברית, ירושלים;

30.4.13  – הסכמי התאגדות, חוזי העסקה, שותפות וספקי שירות, הנדסת תעשייה וניהול, הטכניון, חיפה;

26.4.13  – יתרון תחרותי באמצעות קניין רוחני, ביה"ס למנהל עסקים, האוניברסיטה העברית, ירושלים;

16.4.13  – זכויות אדריכלים ביצירותיהם – פסיקה עדכנית, גלריה זהזהזה;

12.11.12  – זכויות יוצרים של אדריכלים – בית הספר לאדריכלות באוניברסיטת תל אביב;

9.5.12  – היקף ההגנה הראוי לסימני מסחר תלת ממדיים לצורות מוצרים – הנחיית דיון בכנס הבינלאומי של ארגון העוסקים בסימני מסחר (INTA) בוושינגטון די.סי., ארה"ב;

2.5.12  – הסכמי התאגדות, העסקה ומתן שירות – הרצאת אורח בקורס היבטים משפטיים ופיננסיים ביזמות טכנולוגית (מנחה: ד"ר דניאל בן-אוליאל) בפקולטה להנדסת תעשיה וניהול, הטכניון;

29.4.12  – גבולות זכויות היוצרים – דיון מומחים בכנס "הדחף להוציא לאור" בשנקר, בי"ס גבוה להנדסה ועיצוב;

22.3.12  – זכויות יוצרים לעורכי סרטים – הרצאת אורח במסגרת הקורס Free Production בהנחיית היוצר קובי שלי בביה"ס לעורכי סרטים ואנימטורים JUMP CUT;

23.1.12  – זכויות יוצרים של אדריכלים – הרצאת אורח במסגרת הקורס היבטים משפטיים בעבודת האדריכל (מנחים: עו"ד רמי מנוח ועו"ד מיכה גדרון) בביה"ס לאדריכלות באוניברסיטת תל אביב;

19.8.11  – זכויות יוצרים של אדריכלים בגלריה זהזהזה בתל אביב.

כל זכויות היוצרים שמורות לשירי כשר-חיטין. אין בדבר האמור באתר זה משום יעוץ משפטי ואין להסתמך על דבר כאמור משל היה מידע ו/או יעוץ משפטי.