עורכת דין

שירי כשר חיטין

תחום עיסוק

דיני קניין רוחני

עו"ד שירי כשר-חיטין מעניקה שירותי יעוץ, ייצוג משפטי וגישור בתחום דיני הקניין הרוחני. היא מתמחה בייצוג גופים מסחריים וגופים מתחום המדיה במסגרת פעילותם השוטפת ובמסגרת פרויקטים בארץ ובחו"ל. השרות כולל את כל השירותים הנוגעים לנכסי הקניין הרוחני: ניהול משא ומתן בעסקאות, ייצוג בפני ערכאות משפטיות ורישום זכויות. פן נוסף בו מתמחה עו"ד כשר-חיטין הוא ליווי משפטי בתחום הגנת הפרטיות והזכויות במאגרי מידע.

בתחום המדיה, מלווה עו"ד כשר-חיטין גופים ויוצרים מעולמות הטלוויזיה, הקולנוע, המוזיקה והרדיו. כיועצת חיצונית ופנימית לגופי שידור, חברות הפקה ויוצרים, צברה עו"ד כשר-חיטין ניסיון רב בניהול משא ומתן להסכמים בין כל השחקנים בתחום: משדרים, מפיקים, מפיצים ויוצרים. תחום נוסף בו היא מתמחה הוא עריכת הסכמי הפצה בינלאומיים ואופציות לפורמטים טלוויזיוניים עבור בעלי פורמטים וגופי הפקה, הפצה ושידור. בתחום הקולנוע מלווה עו"ד כשר-חיטין חברות הפקה ויוצרים במסגרת הפקות משותפות (קו פרודוקציות) מקומיות ובינלאומיות ורכישת זכויות לעיבוד ספרים לקולנוע.

גישור מסחרי

עו"ד שירי כשר-חיטין מגשרת בסכסוכים מסחריים בין חברות ובינן לבין צרכנים, וכן בסכסוכים הנוגעים להפרת זכויות בתחום הקניין הרוחני ולשון הרע.

ניסיונה העשיר של עו"ד כשר-חיטין בתחום המסחרי מאפשר מסגרת דיון מקצועית ועניינית. הכרותה המעמיקה עם העולם העסקי מאפשרת לנווט את הדיון לעבר גיבוש של הסכמות ברורות ומדויקות, המשקללות את כל הגורמים האנושיים והמקצועיים. 

תהליך הגישור מתמקד בליבון סכסוכים, באמצעות יצירת ערוץ הידברות. הגישור מאפשר לשני הצדדים להשמיע את נקודת מבטם ביחס לסכסוך, השתלשלותו ונסיבותיו. סודיות התהליך מאפשרת לצדדים להציג את עמדתם בחופשיות ובכנות. הצגת העמדה במלואה והמפגש הבלתי אמצעי עם הצד השני מניחים, במקרים רבים, את המסד להידברות לקראת סיום הסכסוך ביעילות ולשביעות רצון הצדדים.

 
 
  • 2020 - ייסוד מ"מ עמותת בוגרי המרכז

  • 2020 - סיוע לניצולי שואה במיצוי זכויותיהם במסגרת עמותת אביב לניצולי השואה

  • 2009-2019 - הוראת שיעורים במשפטים בבתי ספר יסודיים ותיכוניים במסגרת התנדבות בעמותת "שיעור אחר", העוסקת בקידום שוויון הזדמנויות בחינוך, וכן ריכוז פעילות קבוצת מתנדבים.

  • 2012-2016 - גישור בהתנדבות במסגרת המוסד הארצי לגישור של לשכת עורכי הדין.

כל זכויות היוצרים שמורות לשירי כשר-חיטין. אין בדבר האמור באתר זה משום יעוץ משפטי ואין להסתמך על דבר כאמור משל היה מידע ו/או יעוץ משפטי.